;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, stil spotiv me kapuc dhe dizanj te bukur Adidas, material cilesor, ne ngjyra te ndryshme.
Sasia
Raporto

Kodi: #51745

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, stil spotiv me kapuc dhe dizanj te bukur Adidas, material cilesor, ne ngjyra te ndryshme.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.