;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, stil spotiv me dizanj Adidas, material cilesor, ne ngjyrat: e bardhe dhe e zeze.
Sasia
Raporto

Kodi: #51738

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, stil spotiv me dizanj Adidas, material cilesor, ne ngjyrat: e bardhe dhe e zeze.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.