;

Abazhur Ndricimi

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Abazhur kaq i bukur ndricmi, ne forme topi i cili qendron mbi nje baze druri, ideal per cdo ambient duke i shtuar nje elegance te vecante!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Abazhur kaq i bukur ndricmi, ne forme topi i cili qendron mbi nje baze druri, ideal per cdo ambient duke i shtuar nje elegance te vecante!

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.