;

Blender Sonifer

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender Sonifer, Kodi: SF-8022. Ideal per bluarje perimesh, mishi madje edhe me shume. presje ushqimi. Me kapacitet te tasit 1.8 L dhe me fuqi 250W. I pajisur me nje thike te dyfishtë e cila nxit bluarjen deri ne perfeksion.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Blender Sonifer, Kodi: SF-8022. Ideal per bluarje perimesh, mishi madje edhe me shume. presje ushqimi. Me kapacitet te tasit 1.8 L dhe me fuqi 250W. I pajisur me nje thike te dyfishtë e cila nxit bluarjen deri ne perfeksion.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.