;

Blender 2 ne 1 Sonifer

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender 2 ne 1 Sonifer, Kodi: SF-8009, Blender per te miksuar jo vetem fruta por edhe perime. Mund te beje edhe bluarje te thate te frutave te thata. I duhuri per bluarjen e tyre sipas deshires dhe per pergatitjen e salcave te ndryshme. I pajisur me 4 nivele shpejtesie dhe me fuqi 300W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Blender 2 ne 1 Sonifer, Kodi: SF-8009, Blender per te miksuar jo vetem fruta por edhe perime. Mund te beje edhe bluarje te thate te frutave te thata. I duhuri per bluarjen e tyre sipas deshires dhe per pergatitjen e salcave te ndryshme. I pajisur me 4 nivele shpejtesie dhe me fuqi 300W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.