;

Ambazhur Me Yje Dhe Muzike

(0 Vleresime)

1,490 Lekë 2,990 Lekë (-50%)

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Nje ambazhur kaq i bukur dhe i vecante per dekorin e ambienteve tuaja e sidomos dhomave te femijeve, Krijon efekte kaq te bukura ne erresire me ngjyra dhe yje te cilat pasqyrohen ne mur, edhe me muzike pasi suporton lidhje me bluetooth me paisjet e ndryshme, Per qetesi dhe argetim sillni galaksine ne dhomen e gjumit!
Sasia
Raporto

Kodi: #51359

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Nje ambazhur kaq i bukur dhe i vecante per dekorin e ambienteve tuaja e sidomos dhomave te femijeve, Krijon efekte kaq te bukura ne erresire me ngjyra dhe yje te cilat pasqyrohen ne mur, edhe me muzike pasi suporton lidhje me bluetooth me paisjet e ndryshme, Per qetesi dhe argetim sillni galaksine ne dhomen e gjumit!

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.