;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze kaq e bukur per femra, dizanj stil dhe elegant, super material, ne ngjyrat: e bardhe dhe pink, masat S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #51231

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze kaq e bukur per femra, dizanj stil dhe elegant, super material, ne ngjyrat: e bardhe dhe pink, masat S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.