;

Blender Me Karikim

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender portablel me karikim, per pergatitjen e lengje te freksta te frutave dhe perimeve, paisur me 4 thika prerese qe coptojne ne menyre perfekte, kapaciteti: 500 ml, Fuqia: 150 W, Karikohet me fishe USB.
Sasia
Raporto

Kodi: #51198

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender portablel me karikim, per pergatitjen e lengje te freksta te frutave dhe perimeve, paisur me 4 thika prerese qe coptojne ne menyre perfekte, kapaciteti: 500 ml, Fuqia: 150 W, Karikohet me fishe USB.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.