;

Blender Dore Mesko

(0 Vleresime)

1,990 Lekë 2,290 Lekë (-13%)

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender dore Mesko Modeli: MS4619 Kodi: MX12688, Me nje teknologji te avancuar me efikasitet te larte, Ndertuar nga material i forte me thika prerese prej celiku inoks mjaft te mprehta per coptim perfekt te ushqimeve, pergatisni lengje, koktjele, supa apo salca te shijshme, Me 2 nivele shpejtesie, doreze ergonomike per perdorim te lehte, Fuqia: 300 W
Sasia
Raporto

Kodi: #50055

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender dore Mesko Modeli: MS4619 Kodi: MX12688, Me nje teknologji te avancuar me efikasitet te larte, Ndertuar nga material i forte me thika prerese prej celiku inoks mjaft te mprehta per coptim perfekt te ushqimeve, pergatisni lengje, koktjele, supa apo salca te shijshme, Me 2 nivele shpejtesie, doreze ergonomike per perdorim te lehte, Fuqia: 300 W

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.