;

Beres Buke Adler

(0 Vleresime)

11,990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Beres Buke Adler Modeli: AD 6019, Kodi: PB13243, ju jep mundësinë të bëni vetë bukën tuaj të freskët, në vend që ta blini në dyqan. Mund të zgjidhni midis 15 programeve të ndryshme të përgatitjes së brumit dhe procesit të pjekjes. Fuqia: 850 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Buke Adler Modeli: AD 6019, Kodi: PB13243, ju jep mundësinë të bëni vetë bukën tuaj të freskët, në vend që ta blini në dyqan. Mund të zgjidhni midis 15 programeve të ndryshme të përgatitjes së brumit dhe procesit të pjekjes. Fuqia: 850 W.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.