;

Beres Buke

(0 Vleresime)

9,990 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Beres Buke Ariete Modeli: 133, Nje pajisje ideale per pergatitjen dhe pjekjen e bukes ne menyre te thjeshte dhe pa mundim, ndertuar nga material metalik, ofron 19 programe te ndryshme zgjedhje, Me ekran LCD dhe kontoll me prekje, Mban buken ngrohte per rreth 60 minuta, Vendosje e intensitetit te ngjyres se kores ne 3 nivele, Kapaciteti i enes: 1000 gram, Fuqia: 550 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Buke Ariete Modeli: 133, Nje pajisje ideale per pergatitjen dhe pjekjen e bukes ne menyre te thjeshte dhe pa mundim, ndertuar nga material metalik, ofron 19 programe te ndryshme zgjedhje, Me ekran LCD dhe kontoll me prekje, Mban buken ngrohte per rreth 60 minuta, Vendosje e intensitetit te ngjyres se kores ne 3 nivele, Kapaciteti i enes: 1000 gram, Fuqia: 550 W.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.