;

Blender Vintage Blue

(0 Vleresime)

5,490 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Blender Vintage Blue Modeli: 568/1, dizenjuar per te garantuar rezistence dhe performance te shkelqyeshme, e duhur per pergatitjen e smoothieve te shijshem, lengjeve, salcave supave te ndryshme, apo pijet energjike qe nevojiten kaq shume pas aktiviteteve sportive, Falë 6 teheve prej të çelikut të cilesise se larte dhe fuqisë së 500 W do të keni sigurinë e përzierjes së të gjithë përbërësve në një mënyrë të shpejtë dhe funksionale, paisur me sistem sigurie, Ideale edhe per coptimin e akullit, Kapaciteti i prodhimit te lengut: 1.5 liter, pastrohet mjaft thjeshte fale pjeseve qe shkeputen lehtesisht.
Sasia
Raporto

Kodi: #49856

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Vintage Blue Modeli: 568/1, dizenjuar per te garantuar rezistence dhe performance te shkelqyeshme, e duhur per pergatitjen e smoothieve te shijshem, lengjeve, salcave supave te ndryshme, apo pijet energjike qe nevojiten kaq shume pas aktiviteteve sportive, Falë 6 teheve prej të çelikut të cilesise se larte dhe fuqisë së 500 W do të keni sigurinë e përzierjes së të gjithë përbërësve në një mënyrë të shpejtë dhe funksionale, paisur me sistem sigurie, Ideale edhe per coptimin e akullit, Kapaciteti i prodhimit te lengut: 1.5 liter, pastrohet mjaft thjeshte fale pjeseve qe shkeputen lehtesisht.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.