;

Beres Kosi Ariete

(0 Vleresime)

2,590 Lekë 2,990 Lekë (-13%)

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Beres kosi Ariete Modeli: 621, me nje design esencial qe do i sjelle drite dhe jete kuzhines tuaj. Perfekte per mengjes apo pasdite, duke marre parasysh qe kosi eshte nje perberes i shendetshem dhe i shijshem. Me kapacitet: 1 liter, Fuqia: 400 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres kosi Ariete Modeli: 621, me nje design esencial qe do i sjelle drite dhe jete kuzhines tuaj. Perfekte per mengjes apo pasdite, duke marre parasysh qe kosi eshte nje perberes i shendetshem dhe i shijshem. Me kapacitet: 1 liter, Fuqia: 400 W.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.