;

Blender Multifunksional

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Blender Multifunksional Modeli: 575, Ideal per pergatitjen e smoothieve te shijshem, lengjeve, supave te ndryshme, Tehe celiku mjaft te mprehta, madje mund te copetoni dhe akull apo te grini kafen, Kapaciteti: 0.8 liter, Fuqia: 350 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #49802

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Multifunksional Modeli: 575, Ideal per pergatitjen e smoothieve te shijshem, lengjeve, supave te ndryshme, Tehe celiku mjaft te mprehta, madje mund te copetoni dhe akull apo te grini kafen, Kapaciteti: 0.8 liter, Fuqia: 350 W.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.