;

Blender Dore Pimmy

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Blender dore Pimmy Modeli: 881, Fuqia maksimale 200W, Thika prerese stainless steel per te patur rezultatin e duhur, Ideal per salcat dhe pergatitjen e superave te ndryshme, Lahet dhe pastrohet shume lehte.
Sasia
Raporto

Kodi: #49801

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender dore Pimmy Modeli: 881, Fuqia maksimale 200W, Thika prerese stainless steel per te patur rezultatin e duhur, Ideal per salcat dhe pergatitjen e superave te ndryshme, Lahet dhe pastrohet shume lehte.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.