;

Batanije Beatrice

(0 Vleresime)

2,400 Lekë 3,990 Lekë (-40%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Batanije Beatrice Kodi: VP1100, e bërë nga mikrofibër cilësore, Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme, Dizanj i bukur portokalli, Ideale per dhomen e gjumit, ndenjes apo edhe per ta marre me vete ne udhetime, Dimensione: 130 x 200 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Batanije Beatrice Kodi: VP1100, e bërë nga mikrofibër cilësore, Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme, Dizanj i bukur portokalli, Ideale per dhomen e gjumit, ndenjes apo edhe per ta marre me vete ne udhetime, Dimensione: 130 x 200 cm.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.