;

Ambazhur Per Ndricim

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Ambazhur kaq i bukur per ndricimin e ambienteve tuaja, Me dizanj te vecante ne forme spirale, Ideal per dhomen e gjumait apo ndenjes, Ne ngjyrat: i bardhe dhe gold, Per ju qe pelqeni elegancen dhe modernen!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ambazhur kaq i bukur per ndricimin e ambienteve tuaja, Me dizanj te vecante ne forme spirale, Ideal per dhomen e gjumait apo ndenjes, Ne ngjyrat: i bardhe dhe gold, Per ju qe pelqeni elegancen dhe modernen!

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.