;

Beres Frapeje

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Beres Frapeje Modeli: MS 3089, Ideal per te pergatitur kafe, makiato, kapucino, cokollate te nxehte apo milkshake, perfekt edhe per rrahjen e vezeve, ndertuar nga material celik inoks, Funksionon me bateri, Kompakt dhe mjaft i lehte ne perdorim.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Frapeje Modeli: MS 3089, Ideal per te pergatitur kafe, makiato, kapucino, cokollate te nxehte apo milkshake, perfekt edhe per rrahjen e vezeve, ndertuar nga material celik inoks, Funksionon me bateri, Kompakt dhe mjaft i lehte ne perdorim.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.