;

Kuti Ushqimi

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Nje kuti perfekte per vogelushet tuaj dizanjuar per te marr ushqimin me vete kudo, Me hapsire te mjaftueshme per nje vakt dhe vend per shishen e ujit, Material plastike, Me dizanj te bukur terheqes ne ngjyre blu!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Nje kuti perfekte per vogelushet tuaj dizanjuar per te marr ushqimin me vete kudo, Me hapsire te mjaftueshme per nje vakt dhe vend per shishen e ujit, Material plastike, Me dizanj te bukur terheqes ne ngjyre blu!

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.