;

Mbajtese Aksesoresh

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese kaq e bukur dhe praktike, ideale per aksesore te ndryshem si: produktet e makeup-it, stilolapsa apo luge dhe aksesore te tjere te kuzhines, Me 5 ndarje dhe dizanj te vecante me thurje, material plastike, Qe te sistemoni kudo dhe vendosni rregull ne ambientin tuaj! Ne ngjyra te ndryshme.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese kaq e bukur dhe praktike, ideale per aksesore te ndryshem si: produktet e makeup-it, stilolapsa apo luge dhe aksesore te tjere te kuzhines, Me 5 ndarje dhe dizanj te vecante me thurje, material plastike, Qe te sistemoni kudo dhe vendosni rregull ne ambientin tuaj! Ne ngjyra te ndryshme.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.