;

Beres Frapeje

(0 Vleresime)

390 Lekë 990 Lekë (-61%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Beres Frapeje, Ideal per te pergatitur makiato, kapucino, cokollate te nxehte apo milkshake, ndertuar nga material celik inoks me plastike, Funksionon me bateri, Kompakt dhe mjaft i lehte ne perdorim.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Frapeje, Ideal per te pergatitur makiato, kapucino, cokollate te nxehte apo milkshake, ndertuar nga material celik inoks me plastike, Funksionon me bateri, Kompakt dhe mjaft i lehte ne perdorim.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.