;

Mbajtese Buke

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese buke, me nje dizanj te bukur ne formen e saj, mban buken e fresket dhe e mbron ate nga myku, paisur me kapak mbylles material plastike, perfekte per cdo kuzhine!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese buke, me nje dizanj te bukur ne formen e saj, mban buken e fresket dhe e mbron ate nga myku, paisur me kapak mbylles material plastike, perfekte per cdo kuzhine!

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.