;

Mbajtese Per Qerasje

(0 Vleresime)

1,890 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese per qerasje kaq e vecante, Ideale per llokume, bonbone apo cokollata, Me perberje qelqi te cilesise se larte, Dizenjo punuar me shume kujdes dhe teper fine me detaje gold, Qe te jeni elegante gjithmone edhe ne qerasjet tuaja!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese per qerasje kaq e vecante, Ideale per llokume, bonbone apo cokollata, Me perberje qelqi te cilesise se larte, Dizenjo punuar me shume kujdes dhe teper fine me detaje gold, Qe te jeni elegante gjithmone edhe ne qerasjet tuaja!

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.