;

AMA KAPSULA DECCAFEINATO

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • AMA KAPSULA DECCAFEINATO Modeli: BOX10, Kodi: AMA10, Kafe ekspres dekafeinato me shije të butë dhe me aromë intensive të kafesë. E shkëlqyer për t’u shijuar në çdo çast të ditës, falë përmbajtjes së reduktuar të kafeinës, në jo më shumë se 0.1 %. Paketimi: 10 Kapsula me 8 g kafe.
Sasia
Raporto

Kodi: #48645

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ekspres

Kontakt

Shperndaje

AMA KAPSULA DECCAFEINATO Modeli: BOX10, Kodi: AMA10, Kafe ekspres dekafeinato me shije të butë dhe me aromë intensive të kafesë. E shkëlqyer për t’u shijuar në çdo çast të ditës, falë përmbajtjes së reduktuar të kafeinës, në jo më shumë se 0.1 %. Paketimi: 10 Kapsula me 8 g kafe.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.