;

AMA KAPSULA SOPRANO

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • AMA KAPSULA SOPRANO Modeli: BOX10, Kodi: AMA09, kafe ekspres arabika me aromë të ëmbël e delikate. Falë përmbajtjes së reduktuar të kafeinës, bëhet shoqëruesi ideal për çfarëdo lloj pushimi të këndshëm. Paketimi: 10 Kapsula me 8 g kafe.
Sasia
Raporto

Kodi: #48644

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ekspres

Kontakt

Shperndaje

AMA KAPSULA SOPRANO Modeli: BOX10, Kodi: AMA09, kafe ekspres arabika me aromë të ëmbël e delikate. Falë përmbajtjes së reduktuar të kafeinës, bëhet shoqëruesi ideal për çfarëdo lloj pushimi të këndshëm. Paketimi: 10 Kapsula me 8 g kafe.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.