;

AMA KAPSULA PREMIUM

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • AMA KAPSULA PREMIUM Modeli: BOX10, Kodi: AMA08, Kafe ekspres me 100% kafe Arabika me shije të plotë dhe aromë të pasur e të këndshme. Sasia e ulët e kafeinës e bën ideale për t'u pirë në çdo kohë të ditës. Paketimi: 10 Kapsula me 8 g kafe.
Sasia
Raporto

Kodi: #48643

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ekspres

Kontakt

Shperndaje

AMA KAPSULA PREMIUM Modeli: BOX10, Kodi: AMA08, Kafe ekspres me 100% kafe Arabika me shije të plotë dhe aromë të pasur e të këndshme. Sasia e ulët e kafeinës e bën ideale për t'u pirë në çdo kohë të ditës. Paketimi: 10 Kapsula me 8 g kafe.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.