;

Blender RUSSELL HOBBS

(0 Vleresime)

9,990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender RUSSELL HOBBS Modeli: 24720-56, Kodi: MX0078, Ideal per pergatitjen e smoothie-ve te shijshem dhe energjik, supave apo perberje te tjera, ene qelqi me kapacitet: 1.5 liter, me 4 tehe çeliku inox për bluarje më të lehtë, 2 nivele shpejtesie, Fuqia: 650 W, Kryen 22000 rpm Praktik per cdo kuzhine!
Sasia
Raporto

Kodi: #48631

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender RUSSELL HOBBS Modeli: 24720-56, Kodi: MX0078, Ideal per pergatitjen e smoothie-ve te shijshem dhe energjik, supave apo perberje te tjera, ene qelqi me kapacitet: 1.5 liter, me 4 tehe çeliku inox për bluarje më të lehtë, 2 nivele shpejtesie, Fuqia: 650 W, Kryen 22000 rpm Praktik per cdo kuzhine!

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.