;

Blender Per Smoothie

(0 Vleresime)

5,890 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Per Smoothie RUSSELL HOBBS Modeli :21350-56, Kodi: MX10540, Ideal per pergatitjen e smothie te shijshem me vlera ushqyese me pak caste, Tehe celiku mjaft te mprehta per coptim perfekt, Perdoret mjaft lehte mjafton vetem te hidhni perberesit dhe te shtypni butonin perkates. Performance e larte, Vjen se bashku me 2 shishe me kapacitet 600 ml per mbajtjen e lengut ne menyre qe te mund ta merrni kudo me vete. Fuqia: 300 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #48624

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Per Smoothie RUSSELL HOBBS Modeli :21350-56, Kodi: MX10540, Ideal per pergatitjen e smothie te shijshem me vlera ushqyese me pak caste, Tehe celiku mjaft te mprehta per coptim perfekt, Perdoret mjaft lehte mjafton vetem te hidhni perberesit dhe te shtypni butonin perkates. Performance e larte, Vjen se bashku me 2 shishe me kapacitet 600 ml per mbajtjen e lengut ne menyre qe te mund ta merrni kudo me vete. Fuqia: 300 W.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.