;

Aparat Kunder Mushkonjave

(0 Vleresime)

790 Lekë 990 Lekë (-20%)

Shitesi: Super Store Gjendja: Ne Stok

  • Aparat kunder mushkonjave, dizenjuar per eleminimin e menjehershem te mushkonjave teper bezdisese, Pajisur me drite ultravjollce UV qe i ben insektet te terhiqen dhe te shkojne vete drejt saj, me gjatësi vale 368 nm për tërheqje efektive, pa asnjë rrezatim, me kabllo USB te perfshire ne paketim, Aspak e demshme per shendetin!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat kunder mushkonjave, dizenjuar per eleminimin e menjehershem te mushkonjave teper bezdisese, Pajisur me drite ultravjollce UV qe i ben insektet te terhiqen dhe te shkojne vete drejt saj, me gjatësi vale 368 nm për tërheqje efektive, pa asnjë rrezatim, me kabllo USB te perfshire ne paketim, Aspak e demshme per shendetin!

Super Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.