;

Aparat Per Shishe

(0 Vleresime)

390 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Aparat per shishe, ideal per ta vendosur ne cdo shishe dhe bere me te lehte nxjerrjen e vajit apo uthulles ne sallate, perfekt edhe per te ujitur lulet, Material plastik i cilesise se larte, praktik ne perdorim.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat per shishe, ideal per ta vendosur ne cdo shishe dhe bere me te lehte nxjerrjen e vajit apo uthulles ne sallate, perfekt edhe per te ujitur lulet, Material plastik i cilesise se larte, praktik ne perdorim.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.