;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze casula per femra, dizanj i bukur modern, per ta kombinuar me gjithcka, ne ngjyrat: e zeze dhe e bardhe, masat: S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #48477

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze casula per femra, dizanj i bukur modern, per ta kombinuar me gjithcka, ne ngjyrat: e zeze dhe e bardhe, masat: S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.