;

Aroma Difuzor

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Aromatizues i vogel, ideal per ajer te paster me arome te kendshme ne ambinetin tuaj, Sasia: 250ml, me fishe usb per ta vendosur te laptopi, per perdorim ne shtepi, zyra apo edhe makine.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aromatizues i vogel, ideal per ajer te paster me arome te kendshme ne ambinetin tuaj, Sasia: 250ml, me fishe usb per ta vendosur te laptopi, per perdorim ne shtepi, zyra apo edhe makine.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.