;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,590 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze casual per meshkuj, me dizenjo te bukur Balenciaga, material cilesor, Masat: S-2XL. Ne ngjyrat: e bardhe dhe e zeze.
Sasia
Raporto

Kodi: #48388

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze casual per meshkuj, me dizenjo te bukur Balenciaga, material cilesor, Masat: S-2XL. Ne ngjyrat: e bardhe dhe e zeze.

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.