;

Batanije Hoodie

(0 Vleresime)

1,790 Lekë 1,990 Lekë (-10%)

Shitesi: Trixie Shop Gjendja: Ne Stok

  • Batanije oversize ne forme hoodie eshte veshja me e rehatshme dhe praktike qe mund te keni, Dizanj elegant me e kapuc dhe xhep te madh, material super i bute, ideale per ta veshur kudo jashte apo ne shtepi, Madhesi qe pershtatet per te gjithe.
Sasia
Raporto

Kodi: #48339

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Pulover

Kontakt

Shperndaje

Batanije oversize ne forme hoodie eshte veshja me e rehatshme dhe praktike qe mund te keni, Dizanj elegant me e kapuc dhe xhep te madh, material super i bute, ideale per ta veshur kudo jashte apo ne shtepi, Madhesi qe pershtatet per te gjithe.

Trixie Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.