;

Beres Mengjesi Sonifer

(0 Vleresime)

8,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Beres mengjesi Sonifer modeli: SF-4004, Nje paisje elektrike me 3 funksione ne nje te vetme, me makinerine per pergatitjen e kafes se mengjesit, furren per pjekjen e picave apo gatimin e sanduiceve, si edhe enen me kapak per skuqjen e mishit apo ushqimeve te tjera, me buton per fikje dhe ndezje, kontroll te temperatures deri ne 230 grade dhe kohes se gatimit, Kapaciteti i ibrikut te kafes: 6 filxhane ndersa kapaciteti i furres 9 liter, i sigurt gjate perdorimit, Fuqia: 1250 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres mengjesi Sonifer modeli: SF-4004, Nje paisje elektrike me 3 funksione ne nje te vetme, me makinerine per pergatitjen e kafes se mengjesit, furren per pjekjen e picave apo gatimin e sanduiceve, si edhe enen me kapak per skuqjen e mishit apo ushqimeve te tjera, me buton per fikje dhe ndezje, kontroll te temperatures deri ne 230 grade dhe kohes se gatimit, Kapaciteti i ibrikut te kafes: 6 filxhane ndersa kapaciteti i furres 9 liter, i sigurt gjate perdorimit, Fuqia: 1250 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.