;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze e gjate per femra, dizanj modern me Mickey Mouse, super material, ne ngjyra te ndryshme, masat: S-XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #48279

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze e gjate per femra, dizanj modern me Mickey Mouse, super material, ne ngjyra te ndryshme, masat: S-XL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.