;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, stil oversize me dizanj te bukur, Ne ngjyrat: e bardhe, e zeze dhe e kuqe, Masat: S-2XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #48094

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, stil oversize me dizanj te bukur, Ne ngjyrat: e bardhe, e zeze dhe e kuqe, Masat: S-2XL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.