;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,590 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze casual per meshkuj, Dizanj modern Dsquared, Super material, ne ngjyrat: e verdhe, e kuqe dhe e bardhe, Masat: S-2XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #48067

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze casual per meshkuj, Dizanj modern Dsquared, Super material, ne ngjyrat: e verdhe, e kuqe dhe e bardhe, Masat: S-2XL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.