;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze kaq e bukur per femra, stil dhe dizanj modern, Ne ngjyrat: kafe e lehte, e bardhe dhe bezhe e lehte. Masat: S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #47863

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze kaq e bukur per femra, stil dhe dizanj modern, Ne ngjyrat: kafe e lehte, e bardhe dhe bezhe e lehte. Masat: S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.