;

Aparat Fotografik Per Femije

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aparat fotografik kaq i bukur per femije, me dizanj te lezetshem ne forme lepurushi, Të pajisur me lente të dyfishtë para dhe të pas fëmijët mund ta përdorin atë për të realizuar foto reale dhe regjistruar video me momente të bukura. Kompakt dhe i lëvizshëm, fëmijët mund të bëjnë foto dhe video nga kudo. Prania e një kablloje USB do t'ju lejojë të ngarkoni video dhe foto nga kamera në kompjuterin personal. Kamera është e pajisur me nje lente me rezolucion të lartë. Suporton karte memorie, Kapaciteti i baterisë: 600 mAh.
Sasia
Raporto

Kodi: #47719

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Aparat fotografik kaq i bukur per femije, me dizanj te lezetshem ne forme lepurushi, Të pajisur me lente të dyfishtë para dhe të pas fëmijët mund ta përdorin atë për të realizuar foto reale dhe regjistruar video me momente të bukura. Kompakt dhe i lëvizshëm, fëmijët mund të bëjnë foto dhe video nga kudo. Prania e një kablloje USB do t'ju lejojë të ngarkoni video dhe foto nga kamera në kompjuterin personal. Kamera është e pajisur me nje lente me rezolucion të lartë. Suporton karte memorie, Kapaciteti i baterisë: 600 mAh.

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.