;

Abazhur Per Femije

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Abazhur kaq i bukur per te ndricuar dhomat e vogelusheve tuaj, ne formen e lezetshme te nje derrkuci, material plastike ABS,me fishe USB per tu furnizuar me energji elektrike, Fuqia: 3W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Abazhur kaq i bukur per te ndricuar dhomat e vogelusheve tuaj, ne formen e lezetshme te nje derrkuci, material plastike ABS,me fishe USB per tu furnizuar me energji elektrike, Fuqia: 3W.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.