;

Xhezve Elektrike Sokany

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Xhezve Elektrike Sokany Modeli: YLW-607, Ideale per ju qe e doni kaq shume kafen turke, Material qelqi rezistente ndaj nxehtesise, Me buton per fikjen dhe ndezjen, Sistem mbrojtje nga mbinxehja, me baze te rrotullueshme 360 grade, Kapaciteti: 500 ml, Fuqia 600 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Xhezve Elektrike Sokany Modeli: YLW-607, Ideale per ju qe e doni kaq shume kafen turke, Material qelqi rezistente ndaj nxehtesise, Me buton per fikjen dhe ndezjen, Sistem mbrojtje nga mbinxehja, me baze te rrotullueshme 360 grade, Kapaciteti: 500 ml, Fuqia 600 W.

Kitchen & Home