;

Set Ping Pongu

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Set ping pongu, me 2 raketa dhe nje top, dizanj i bukur per te lozur dhe argetuar kudo.
Sasia
Raporto

Kodi: #47631

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Set ping pongu, me 2 raketa dhe nje top, dizanj i bukur per te lozur dhe argetuar kudo.

Toy Shop