;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze me jake per meshkuj, me dizanj modern Nike, material cilesor, Masat: S-2XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #47594

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze me jake per meshkuj, me dizanj modern Nike, material cilesor, Masat: S-2XL.

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.