;

Bluze Fustan Per Femra

(0 Vleresime)

1,590 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze-fustan per femra, me dizenjo Barbie teper moderne dhe qe te dukeni stil, ne ngjyrat: e bardhe dhe e zeze, masat: S-2XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #47465

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Fustane

Kontakt

Shperndaje

Bluze-fustan per femra, me dizenjo Barbie teper moderne dhe qe te dukeni stil, ne ngjyrat: e bardhe dhe e zeze, masat: S-2XL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.