;

Fustan Per Femra

(0 Vleresime)

2,190 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fustan per femra, me dizanj te bukur modern, qe te dukeni stil, ne ngjyrat: e bardhe dhe e zeze, masat: S, M, L
Sasia
Raporto

Kodi: #47463

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Fustane

Kontakt

Shperndaje

Fustan per femra, me dizanj te bukur modern, qe te dukeni stil, ne ngjyrat: e bardhe dhe e zeze, masat: S, M, L

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.