;

Bluze Fustan Per Femra

(0 Vleresime)

1,590 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze-fustan per femra, me dizanj modern Nike, qe te dukeni stil, Ne ngjyrat: e bardhe dhe e zeze, masat: S, M, L
Sasia
Raporto

Kodi: #47460

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze-fustan per femra, me dizanj modern Nike, qe te dukeni stil, Ne ngjyrat: e bardhe dhe e zeze, masat: S, M, L

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.