;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, Me dizenjo kaq te bukur dhe plot stil , Material cilesor, Masat: S, M, L. Ne ngjyrat: e bardhe, pink, e zeze dhe bezhe.
Sasia
Raporto

Kodi: #47452

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, Me dizenjo kaq te bukur dhe plot stil , Material cilesor, Masat: S, M, L. Ne ngjyrat: e bardhe, pink, e zeze dhe bezhe.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.