;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra casual me menge te shkurtra, Me dizenjo te bukur moderne, Material cilesor, Masat: S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #47451

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra casual me menge te shkurtra, Me dizenjo te bukur moderne, Material cilesor, Masat: S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.