;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per meshkuj casual me menge te shkurtra, Me dizenjo te bukur moderne, Material cilesor, Masat: S-2XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #47432

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per meshkuj casual me menge te shkurtra, Me dizenjo te bukur moderne, Material cilesor, Masat: S-2XL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.